| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Poate cineva sa imi dea un orar COMPLET de la mate-info, intensiv engleza, clasa a IX-a, va rog?!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți vedea materiile care se predau pe www.edu.ro
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| OctoberandApril a răspuns:

Orarul difera de la un liceu la altul.

| anonim_4396 explică (pentru OctoberandApril):

Tu, daca ai, da-mi orarul care e la tine la liceu. Daca observi, eu am avut nevoie de un orar oarecare, nu de un comentariu inutil (pentru ca stiam asta big grin)

| Ionel_Dinu_1971 a răspuns:

Luni: franceza, mate, mate, fizica, fizica,t.i.c.
marti:dirigentie, logica, chimie, biologie,istorie, geografie,religie
miercuri:franceza,,engleza, engleza, romana, romana, fizica
joi:geografia angliei, engleza, romana, romana, mate, biologie, sport
vineri:chimie,engleza,engleza, mate, informatica, t.i.c., muzica/desen

| anonim_4396 explică (pentru Ionel_Dinu_1971):

Multumesc!
Imi pare rau ca am dat funda happy