| ndjdiejrjfidjns a întrebat:

Buna, poate intreb o prostie dar am nevoie de putin ajutor, eu sunt la liceu de muzica si nu dau bacul din matematica. Pot merge la facultate de științe economice (marketing)?
multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca poti merge la ce facultate vrei tu, dar sa stii ca vei da examen de admitere la matematica, fiind obiect de baza la un liceu economic, si daca nu ai invatat matematica pana atunci, este obligatoriu sa iei meditatii serioase si sa muncesti pe branci ca sa inveti matematica.

| Xox0 a răspuns:

Poți merge unde vrei, acum să faci față