| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva cate puncte trebuie sa obtin la olimpiada de biologie, faza pe scoala, pentru a ma califica la judeteana?
P.S.:Sunt din judetul Iasi. Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nota 9 minim, depinde de câte note mari sunt și locuri!

12 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Minim 100 de puncte, maximum 120 de puncte, cate sunt in total.

Mult succes. happy

| MadRaven a răspuns (pentru ΞJustΞмэΞ):

Asta e la romanahappy

| ΞJustΞмэΞ a răspuns (pentru MadRaven):

Damn xD. sorry. :3

| MadRaven a răspuns (pentru ΞJustΞмэΞ):

Nu-i nimic happy

Răspuns utilizator avertizat
| gabyS98 a răspuns:

Pentru olimpiada de romana stiu ca 100 de puncte, dar la bio nu stiu

| Ioana241 a răspuns:

Pana la urma cum e? Si eu as dori sa stiu big grin

| MadRaven a răspuns (pentru Ioana241):

Pai trebuie sa ai minim 90 ca sa te califici la judeteana.
Subiecte nu sunt grele, trebuie sa inveti foarte bine corectarea bolilor ochiului plus pielea si urechea.
Trebuie sa stii la perfectie desenele sistemului nervos si cuvinte cheie gen sinapsa etc.
Tu cf? esti si tu a7a?