| Lala20 a întrebat:

Cate puncte trebuie sa ai (minim) la olimpiada locala de biologie pentru a trece la faza judeteana?

14 răspunsuri:
| Lala20 explică:

Totalul este de 100 de puncte...@ biankadragutza, cum sa fie doar 18? straight facesi @ beibbgg99, tu astazi ai fost si deja ti-ai si aflat nota? confused

| BeibbG a răspuns (pentru Lala20):

Eu am dat-o miercuri happy, nu astazi happy

| Lala20 explică (pentru BeibbG):

La ce clasa?

| BeibbG a răspuns (pentru Lala20):

La clasa a 7-a.

| Lala20 explică:

Mda, ma gandeam ca depinde de judet. Sper sa fie si aici de la 80p. sigh Oricum, va multumesc pentru raspunsuri.

| BeibbG a răspuns:

Pai nu stiu sigur cate puncte dar mi se pare ca trebuie sa ai peste "nota" 5... eu am avut 6 30 si ma duc la faza judeteana thinking happy Succes si tie. kiss

| BeibbG a răspuns:

Exact cu spune si @crazy125 depinde de judet si mai depinde de cati elevi sunt la olimpiada... de examplu la mine la scoala au participat 4 fete [ si cum mine :d] prima fata a obtinut 72 de puncte, a doua fata[ am fost eu] cu 63 de puncte, si celelalte doua fete au avut punctaj mai mic de 5. happy Si profesoara a decis sa mearga cu fata respectiva si cu mine la faza pe judet. happy

| Lala20 explică (pentru BeibbG):

Pai atunci tu nu cumva ai dat faza pe scoala? Ca la faza locala nu ar fi avut cum sa iti decida profesoara ta daca sa treci la judeteana sau nu.thinking In fine, mersi de ajutor!

| BeibbG a răspuns (pentru Lala20):

Pai de la vremea care a fost s-a anulat olimpiada de la faza locala si au spus ca putem sa o dam la scoala.

| BeibbG a răspuns (pentru Lala20):

Deci pana la urma cine primeste funda?hee hee

| pinkyred a răspuns:

Olimpiada are punctajul maxim de 100 de puncte, dar ca sa mergi mai departe adica la faza pe judet iti trebuie 50 de puncte altfel nu te califici sper ca ti-am fosst de ajutor big grin.

| pinkyred a răspuns:

Olimpiada are punctajul maxim de 100 de puncte, dar ca sa mergi mai departe adica la faza pe judet iti trebuie 50 de puncte altfel nu te califici sper ca ti-am fost de ajutor big grin.

| crazy125 a răspuns:

Depinde de judet.Eu sunt in clasa a 7a si am fost al olimpiada saptamana trecuta, am facut 69 de puncte si nu am trecut mai departe s-a mers la judet de la 80 de puncte.sunt din judetul Hunedoara.

| Crazyeo a răspuns:

18 Funda?