| Loliana a întrebat:

Buna! Stie cineva ce prof ia clasa de mate info bilingv la cnfb(Fratii Buzesti) Craiova?

Răspuns Câştigător
| AlExUtZuL9976 a răspuns:

Imi pare rău, am întrebat dar nimic. O să afli la începutul școlii. E mai frumos oricum că n-ai aflat. Știi tu, elementul SURPRIZĂ! laughing)

3 răspunsuri:
| AlExUtZuL9976 a răspuns:

Felicitări! Cred că ești mândră de tine, ai reușit să intri în cel mai bun colegiu din Craiova. O să ai mult de muncă, nu o să-ți fie ușor. Sincer nu știu cine ar putea fi. Am să apelez la niste prieteni dacă știu cine ar putea să-ți fie profesor.
P.S. am auzit lucruri destul de nasoale despre acest colegiu. Nu fac parte din colectivul acelui colegiu dar cunosc persoane acolo. laughing

| Loliana explică (pentru AlExUtZuL9976):

Multumesc mult????

| Loliana explică (pentru AlExUtZuL9976):

Multumesc oricum!

| AlExUtZuL9976 a răspuns (pentru Loliana):

Imi pare rău, am întrebat dar nimic. O să afli la începutul școlii. E mai frumos oricum că n-ai aflat. Știi tu, elementul SURPRIZĂ! laughing)