| getalife a întrebat:

Sunt clasa a 9-a la profil mate-info bilingv engleza. As vrea sa ma transfer cat de repede la alt liceu la profil de filologie bilingv engleza. Este posibil sa ma transfer pe parcursul semestrului sau trebuie sa astept pana in semestrul al 2-lea? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Cristian523 a răspuns:

laughing))) aceeasi greseala caer am facut-o si eu... nu se poate... am intrebat directoarea scolii. dar din pacate numai pe sm 2. daca am vrut mate-info. mate-info am cu 6 ore de mate pe saptamana. laughing

| badboyvlad a răspuns:

Nu te poti transfera decat intre cele 2 semestre straight face
bad luck happy