| acetilna a întrebat:

sunt clasa a12a si as vrea sa urmez o facultate de chimie sau inginerie chimica(nu sunt sigura care dintre ele ) ca mai apoi sa lucrez in cosmetica sau in criminalistica,am vazut multe programe de master de genul. problema mea este ca nu stiu ce oras as putea alege pentru a avea astfel de oportunitati, in mare parte fug de Bucuresti, deci astept sugestii si poate experiente personale!

1 răspuns:
| Oana92 a răspuns:

Daca ai posibilitatea, mergi la Bucuresti. Ai mai multe oportunitati acolo, mai ales pe criminalistica.