| opiticutza a întrebat:

sunt din cluj si vreau sa imi recomandati ceva facultate din cluj, dar fara mate ca mi-a ajuns atatia anibig grin

4 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Trebuie sa faci ceea ce iti place, nu ce iti spune altcineva sa faci, nu ar strica sa vorbesti cu parintii tai sa te ajute cu parerile despre ce iti place sa faci, daca ai facut multa matematica asta inseamna ca stii sa rezolvi problemele matematice, si esti "pregatita" sa intri la o facultate in care face matematica.

| opiticutza explică (pentru Weider):

Nu fac ce imi spune altcineva, voiam doar sa stiu in ce facultati nu se face matematica pentru ca mi-a ajuns.

| soricik14 a răspuns:

Hai la Medicina Veterinara! tongue