| Erin28 a întrebat:

Buna! Sunt mai noua pe aici si as vrea sa va intreb: voi ce credeti, se mai da simulare la clasa a 11 a anul acesta? Dupa parea voastra, se va sustine? Prin mass-media se tot spune ca parintii vor acest lucu.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă or fi ore face-to face, da, altfel ba

| Erin28 explică (pentru sierra1):

Da, de acord.
Sunt stresta din cauza oricaror examinari ce tin de scoala(teze, teste, examene). Parca ma apuca o stare ciudata cand stiu ca urmeaza asemenea lucruri. De asta eu nu as fi foarte incantata daca s-ar sustine. Emotiile sunt benefice in unele cazuri, insa in cazul meu dau in extrema disperarii.
Multumesc de raspuns!

| sierra1 a răspuns (pentru Erin28):

Baftă!