| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Verisoara mea termina clasa a IV-a iar invatatoarea i-a rugat sa caute si ei roluri pentru serbare.M-a rugat si pe mine sa o ajut sa caute roluri deoarece nu a gasit nimic care sa ii placa si sincer am incercat si eu sa caut si nu am gasit mare lucru.Ma puteti ajuta sa gasesc roluri? Atentie! Sa fie pentru serbarea de sfarsit de ciclu primar! Va multumesc anticipat si sper ca ma veti ajuta!

3 răspunsuri:
| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Poate sa se costumeze intr-o printesa! sau in rapunel, alba ca zapada, belle etc Fundita? love struck

| Laura1074 a răspuns (pentru SuciuRuxandra94):

Buna! Apreciez ajutorul dar totusi... termina clasa a IV-a, nu gradinita.In curand nu vor mai fi copii.S-au maturizat si ei.Nu va fi o serbare cu costume de carnaval, genul de serbari ce se organizeaza cand termini gradinita sau clasa I. Oricum, problema e rezolvata.Am vrut doar sa iti spun ca au si ei 11 ani, nu mai sunt chiar atat de mici de costume! Si nu uita ca indiferent de raspunsul pe care mi l-ai oferit, apreciez ca ai vrut sa ma ajuti!