| Didutzika a întrebat:

Vara mea termina clasa a IV-a. Invatatoarea ei i-a rugat sa faca o compunere despre sfarsit de clasa a IV-a ( si ceva legat de casele 1-3) Imi dai si mie niste idei? FUnda si voturihappy

2 răspunsuri:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Pai compunerea ar trebui sa cuprinda parerile ei despre cum a fost la scoala, daca i s parut usor sau greu, daca a legat prietenii, ce talente si-a descoperit la scoala, ce materii ii plac si cam atat laughing si daca dezvolta fiecare subiect face macar 1 pag jumate happy

| Vaniliecuaromădecăpșuni a răspuns:

Ei bine...ar putea scrie la ce s-a priceput ea cel mai bine in toti cei patru ani de scoala, ce a invatat ea in acesti ani si mai multe dar acum nu-mi mai trece nimic in cap.(apropo si eu termin anul asta clasa a IV-abig grin)