| Sasha_Monica_1995 a întrebat:

Buna TPU, am o problema am fost sa vad ce face randunica acolo in cuib si am deranjat o si a zburat pe timp de noapte se mai intoarce? vede pe timpul noptii? are puii de 2 saptamani, si mi-e teama sa nu pateasca ceva ca mor si puii crying

2 răspunsuri:
| TanyaTanny a răspuns:

Si eu am cateva randunici.Am mers de mii de ori la ele sa le "pandesc" si de fiecare data s-au intors in special cand aveau pui. Oricum sper sa fie bine.Iti tin pumnii sa se-ntoarca!

| RebeleGirl a răspuns:

O randunica tot timpul se intoare la cuibul ei! happy