| vikkk96 a întrebat:

Am ramas corigent la matematica (sunt clasa a 9a ) daca nu trec ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Cryshhtian a răspuns:

Sincer nu cred ca te lasa corigent, la mine in clasa anul trecut multi au ramas la mat si au trecut fara probleme

| vikkk96 explică (pentru Cryshhtian):

In clasa a 9a?

| Cryshhtian a răspuns (pentru vikkk96):

Da,acum dincer cine vine vara sa dea corijarea?laughing ma refer la profesori, eu am un vecin Stefan care in clasa a 9 a a avut de dat vre-0 6 corijari si a trecut cu toate ca e slab la invatatura si chiuleste cat cuprinde, e clasa a 9 a nu cred ca te lasa, ai incredere, da-ti un pic silinta la corijare si treciwinkingbafta!

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cazmaua si rindeaua iti vor deveni pe viitor buni tovarasi, asta se va intampla.

| alina58 a răspuns:

Mai faci o data clasa a 9-a!

| AlxAlexAlx a răspuns:

Repeti anul ce poate sa se intample.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vai de capul tau. Din toamna predau si eu in invatamant, dar de-al naibii o sa-i las pe toti corigenti si repetenti, pe toti lenesii care nu deschid cartea si nu-si dau silinta sa invete!