| siaeec a întrebat:

Buna tpu.am si eu o intrebare.app sunt nou. deci daca eu am dat bacul anul trecut si in vara si in toamna si am picat doar la un singur obiect anul acesta voi da doar la acel obiect nu? si daca da imi pot schimba obiectul la alegere?(chimie fizica biologie)

4 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Daca a trecut anul, vei da din nou la toate materiile si iti poti schimba obiectul optional.

| siaeec explică (pentru Generalul):

Cum adica daca a trecut anul? am intrebat dupa ce am picat si in toamna la secretariat daca dau doar la ce am picat anul asta si mi-au zis ca da doar ca va trebui sa platesc 40 de lei.acum sunt nedumerit si nu stiu ce sa fac

| Ctmfresh28 a răspuns:

Sora mea a picat bacul la matematica si in toamna l-a dat doar la matematica, chestia aia cu schimbatul materiilor nu cred ca se poate, nu am auzit pe nimeni ca l-a schimbat dupa ce l-a picat

| siaeec explică:

Ce nu pot? sa schimb optiunea? sau sa dau doar la ce am picat?