| myangel_8969 a întrebat:

am si eu o problema: m-am informat cu privire la facultatea de relatii internationale si studii economice si as vrea sa stiu la ce se da examen pentru admitere... multumesc mult!

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Pai, in ce hal te-ai informat cu privire la facultatea de relatii internationale si studii economice de nici nu stii la ce se da examen pentru admitere?! La care facultate te-ai informat? Din cacdrul carei universitati? Din care oras?