| k1duTzuu a întrebat:

Anul acesta incep cl a 8, si dupa cum stiti in cl a 9, trebuie sa iti alegi un profil, eu doresc Stiinte Sociale...imi puteti mai multe despre acest profil? despre ce este vorba si ce meserie as putea avea pe viitor.Sunt cam mic, dar ma gandesc la un viitor bunwinking dau funda :X

3 răspunsuri:
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

buna alegere

| SiLaS a răspuns:

Depinde ce meserie vrei tu! Poti sa termini stiinte si sa dai la medicina, asta nu inseamna ca daca alegi stiintele iesi cu o singura meserie

| k1duTzuu explică (pentru SiLaS):

Nu neaparat o meserie, ci mai multe...etc, Multumesc; x