| alexx102428 a întrebat:

Ce credeti ca vom primi maine la romana la Subiectul 1 B?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nimeni nu poate raspunde la aceasta intrebare.

| agirll a răspuns:

Crede ma ca asa asa vrea sa stiu si eu laughing Eu m-am axat mai mult pe ceea ce s-a bagat nou anul acesta, balada si romanul. Desigur ca am invatat din toate si chiar sunt curioasa ce ne va pica, sper sa fie ceva usoor big grin Oricum iti doresc sa ai multa bafta si sa nu ai emotii! happy

| Gabi_Gabi_1974_Oz46 a răspuns (pentru agirll):

Tu ști că romanul s-a scos

| ardei a răspuns:

Fabula

| LoveeForeverr a răspuns:

Hey! Eu cred ca ceva opinie despre mesajul textului, sau semnificatia titlului. Sigur nu genul dramatic, romanul si doina populara. (y)