| horansgang a întrebat:

Ce filiera si profil trebuie sa urmez pentru a putea merge mai departe la o facultate de arhitectura?

Răspuns Câştigător
| FocusMood a răspuns:

Ar trebui sa faci macar mate-info...
La arhitectura se face multa mate, fizica... sau poti sa faci meditatii cu un profesor, indiferent de profil, da' sa nu lasi pe ultima suta de metri laughing sa incepi macar cu un an inainte sa intri la facultate

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profilul din liceu nu contează.

| horansgang explică (pentru anonim_4396):

Serios? e un pas imens care îmi va influenţa cariera pe viitor şi nu vreau speculaţii, te rog frumos!

| anonim_4396 a răspuns (pentru horansgang):

Serios. nu are vreo legătură, poți să mergi la orice facultate vrei, indiferent de ce profil ai avut în liceu.