| Bwbw a întrebat:

TPU!:*

Daca imi place geografia[love struck]limba romana, biologia si urasc matematica, fizica, chimia si limbile straine, la ce profil ar trebui sa merg? Va roog ajutati-ma!:*

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Buna! Pe fizica,chimie,matematica,biologie si informatica se bazeaza profilul real,iar pe limbi straine,romana,istorie, geografie cel uman. Daca cele mai multe materii pe care le urasti fac parte din profilul real, ideal ar fi sa alegi cel uman.Ca sa iti placa si in acelasi timp sa iti fie mai usor.

| Ancuta_8793 a răspuns (pentru Rockart):

Poti stinte sociale pentru biologie filologie nhuss acum ce iti place

| seby27278 a răspuns (pentru Ancuta_8793):

Mecanica

| TheGeor19 a răspuns:

Cu siguranta ar trebui sa mergi pe uman.De exemplu filologie, stiinte sociale :d

| Neuron a răspuns:

Bio-chimie, filologie...