| Monyyyyy a întrebat:

eu fac matematica m2 tehnic. As vrea sa dau la Politehnica la electric, am șanse sa duc pasul? M-am întâlnit cu cineva și a zic ca e imposibil ca el după primul curs nici nu s-o mai dus.

3 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Profilele de politehnica au toate M2 (in afara de Automatica si Calculatoare - care are M1). Nu vad de ce nu te-ai descurca.

| Monyyyyy explică (pentru AC4S4):

El a apus ca e M1 peste tot

| andrey663 a răspuns:

Daca muncesti mai mult decat ceilalti orice e posibil. Evident ca nu o sa-ti fie usor, dar daca mergi la fiecare curs, laborator si lucrezi in pariculat o sa te descurci.