| Duluman2002 a întrebat:

Ma intrebam cum mi-as putea organiza timpul astfel incat sa am timpul necesar sa invat eficient la mai multe materii intr-o zi, considerand ca sunt 4 materii de pe o zi pe alta, fara sa invat la una superficial si la alta mai bine?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă azi, marți ai avut materia M și o mai ai vineri, înveți lecția acum marți și apoi o repeți miercuri și joi. Doar așa va fi învățată bine. Faci la fel cu toate celelelalte.