| Sergiu1996 a întrebat:

Salut,cum as putea sa-mi gestionez corect timpul,am multe teme pe acasa sunt clasa a XI-a, e evident ca toate pe 10 nu le voi putea pregati,dar sa le fac si la obiectele indispensabile sa invat eficient?
Cum as putea sa fac sa invat eficient,in special la biologie,chimie,matematica, engleza...

4 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Trebuie sa te bazezi in mare parte pe ce o sa iti trebuiasca si mai departe iar restul le lasi la un nivel mediu.

| Sergiu1996 explică (pentru TudyCFR):

Pai da, dar cum sa invat eficient?

| TudyCFR a răspuns (pentru Sergiu1996):

Inveti mai mult la cele care o sa iti trebuiasca iar la celelalte incerci diferite metode care ti se par tie eficiente

| Sergiu1996 explică (pentru TudyCFR):

Si care sunt metodele? Asta si caut...