| da9y22 a întrebat:

Buna TPU happy
Maine dau examen de diferenta la economie pentru clasa a IX a si ma intrebam cam cat de greu ar fi. Secretara mi-a dat o carte din care sa invat. Ea mi-a spus ca oricine poate trece diferentele dar tot imi este frica. Am invatat mai mult esentialul ca definitiile si trasaturile fiecarui capitol din modul. Credeti ca este suficient ca sa trec?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput iti urez succes.
Nu trebuie sa iti fie frica, examenele sub orice forma sau denumire sunt fac parte din viata unui liceean/student. Obisnuieste-te cu ideea, in timp iti va fi mult mai usor.
Daca secretara ti-a spus inseamna ca nu ai de ce sa iti faci griji(in teorie), continuua sa inveti numai asa poti avea reusite si vrei ajunge unde vrei.
Succes inca o data.