| blackangel96 a întrebat:

Buna TPU nu stiu la ce liceeu sa dau la anul as vrea la un profil uman da voi ce ziceti la ce sa dau
as vrea ca dupa ce termin liceul sa pot sa ma angajezi deci sa fie o meserie care se poate practica ce credeti
eu sunt din Bacau

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alege un liceu cu profil uman așa cum îți place iar după ce ai absolvit liceul atunci te gândești la viitorul tău, o facultate sau un curs de perfecționare, etc.
Succes.
Pa, pa.

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca dai la liceu, nu te vei putea angaja in timpul liceului, iar daca dai la scoala profesionala vei putea lucra in timpul liceului, vacantei, in weekend-uri.
Acum e alegerea ta.

O seara placutahappy