| Elial a întrebat:

pe unde sunt licee de muzica (adica in ce orase)? Dar cele de pedagogie? Va multumesc!

5 răspunsuri:
| secretname_8475 a răspuns:

In Prahova este un liceu cu renume de pedagogie-Jean Monnet si liceul de arta din prahova este de asemenea foarte bun Carmen Sylva se numeste si are si sectie de muzica(voce) si instrument

| LollaBolla a răspuns:

Pai in timisoara : Este Liceul Ion Vidu - de muzica
si Pedagogic este doar nu stiu cum se cheama laughing)

| biabianca_8446 a răspuns:

In Deva este liceu de pedagogie

| DiiaDiutza a răspuns:

In Iasi este si liceu de arte si de pedagogie

| mariy_4881 a răspuns:

Buna. in Slatina este colegiul national vocational nicolae titulescu care este de pedagogie sh banuiesc ca este sh de muzica:d