| Deea_3705 a întrebat:

sunt intr-o problema...sunt inscrisa la doua licee unul de muzica si celalalt de pedagogie imi este foarte rusine sa cant, desi am voce am cantat cu fanfara acum un an dar acum trebuie sa dau un examen si mi-e rusine...as vrea sa renunt dar am dat niste bani inainte si toata lume imi spune sa nu fac asta ce sa fac
?

Răspuns Câştigător
| Bratzz a răspuns:

Eu zic sa faci ceea ce crezi ca tie iti place, fara sa ii iei pe ceilalti in considerare. Daca alegi pedagogia e ok, pentru ca oricum banii vin si pleaca, daca alegi muzica f bine! cu tmpul de vei acomoda si nu-ti va mai fi rusine sa canti mai ales ca tu ai voce! pup :*