| skinnylove a întrebat:

Pentru cei care au dat Evaluarea Nationala, cum vi s'au parut subiectele?
Mult succes tuturor, sa luati note mari!

6 răspunsuri:
| DeathTheKid a răspuns:

Greu de tot la matestraight facela romana a fost simplu

| bby a răspuns:

Poi la romana a fost destul de usor love struck dar la mate putin mai grelewinking acum sper sa iau note cat mai mari

| Noname_4934 a răspuns:

La romana a fost usor dar la mate straight face.m-am pierdut de tot la al III-lea si eu chiar nu sunt paralela cu matematicahee hee. Sper sa fie indulgenti corectorii:-s

| n0name a răspuns:

Mie mi s-au parut acceptabile, colegilor nu prea. Totusi au fost mai grele decat cele de la olimpiciwinking.

| andreift9 a răspuns:

Au fost simple happy... Eu personal ma astept la doua note de peste 9.50

| camelia1812 a răspuns:

La romana mult mai simplu ca la matehappy cel putin asa au spus toti colegii.si sunt de acord cu eilaughing...

acum...sa vedem maine ce va fi:d

speram că, corectori sa fie indulgentibatting eyelashes) Doamne Ajuta.