| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie tot ce stiti despre fata peste (zodie)Va rog sa spuneti ce stiti nu sa copiati de undeva si da imi raspundeti mie! Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Aliison a răspuns:

Ascendentul in Pesti indica tipul de om oscilant, dualist, nehotarat, nesigur, alunecos, mereu cu toane si capricii.
Este inclinat spre minciuna si simulare, se teme de boli si de faptul ca se poate face de ras. Ii place sa se vaite, sa sufere si sa fie compatimit pentru problemele sale.
Este sensibil, intuitiv, are o imaginatie bogata si beneficiaza de o puternica mediumnitate, dar pe care nu stie sa o controleze. Traieste mai mult intr-o lume a visurilor decat in realitatea fizica.
Este atras de religie, filozofie, spiritualitate si misticism. Este un idealist care doreste sa ajute pe oricine dar nu stie cum sa o faca. Deseori isi alege un loc de munca retras, posibil in spitale, laboratoare, manastiri sau inchisori.
Incearca prin sacrificiul personal sa-i ajute pe cei care sufera. Se considera un neinteles si are tendinta de a se izola si a fugi de lume. Poate avea probleme cu picioarele, talpile, cu sistemul nervos si cel limfatic. Are nevoie de incurajari permanente si de rezultate concrete deoarece se descurajeaza foarte usor. Este influentabil si dependent de mediul in care traieste. In urma unor deceptii sau dezamagiri se poate refugia in droguri, alcool, sau abuzuri sexuale si ajunge sa se autodistruga.

2 răspunsuri:
| ingerasmotat a răspuns:

Eu chiar sunt astrolog si ghicitor in stele si nu o sa prezic doar pentru pesti ci special pentru tine.
Ai sa intalnesti pe cineva nou.(doar du-te pe strada sa vezi cati gasesti)
Ai sa primesti bani(alocatie, servici, ai si tu o mama etc.) dar tot odata vei da bani undeva (du-te la magazin fato tu chiar nu ai nevoie de nimic?)
Ai sa faci un drum(aici revin cu magazinul si daca din ambitie nu vrei sa te duci la baie n-ai incotro trebuie sa mergi).
O sa intampini niste dificultati si o sa fii indecisa(ce mancam azi?)
Daca mai vrei spune-mi.

| sonya_5952 a răspuns:

Da crezi ca noi suntem astrologi fata? de unde naiba informatii decat de pe "my friend za gugal(the google)" laughing)