| AriaPink a întrebat:

Stie cineva unde pot sa gasesc exercitii de romana, clasa a 3-a, pentru sora mea! Site-uri de pe net vreau! Fundita!

4 răspunsuri:
| valsulnorilor a răspuns:

Te rog intra pe siteul evaluare in educatie si vei gasi exercitii pentru toate clasele si toate materiile! Nu vreau sa fac reclama, fapt pentru care da cautare pe google evaluare in educatie.Succes!

| AriaPink explică (pentru valsulnorilor):

Si eu i-am recomandat surorii mele asta dar nu vrea, spune ca profa ei mai ia teste de pe site de acolo si nu vrea ca daca le da intr-o zi un test de acolo pe care ea l-a facut.Dar mersi!