| Claudiu2011 a întrebat:

as vrea sa mi spuneti daca stiti vreun site unde gasesc exercitii la gramatica la romana dar si cu rezolvarile ca as vrea sa le fac dar sa stiu daca le-am facut bine. vreau sa dau la jandarmi si imi trebuie gramatica la romana si engleza si vreau exercitii cu rezolvari happy eu nu am gasit decat exercitii fara rezolvari si n-am ce face cu ele.

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Salut Claudiu,

Am găsit această carte pentru tine, conţine 30 de fişe de exerciţii de gramatică, cu rezolvări complete pentru fiecare fişă în parte:

http://www.scribd.com/......-Gramatica

Mult succes la examene!

1 răspuns: