| OneLive a întrebat:

Buna TPU stiu ca asta e o problema personala dar si scolara dar nu am cu cine sa-mi exprim supararea. Noi la scoala facem limba spaniola dar si engleza, la engleza am 10 pe linie dar in schimb la spaniola am doar 9.La mine in clasa este un baiat care are deja in semestrul asta patru de 10 iar eu in schimb am numai un 10 pe semestrul asta si asta s-a datorat deoarece a ascultat mai multi copii.Pentru vineri am avut de invatat niste cuvinte iar eu le-am invatat la perfectie, chiar si colegii mei au zis asta.Cand m-a ascultat am luat 9 si in pauza colegii mei au zis ca am invat prea bine pentru nota 9, trebuiau sa iau 10...Ma puteti ajuta? Ce pot sa fac? Cum pot s-o multumesc?(baiatul acela nu i-a facut cadouri niciodata dar eu i-am facut mereu)

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O colega a mea avea la chimie numai 5 din cauza ca se certa cu profa si-i spunea profei sa mai invete carte. A intrat prima la chimie industriala si atunci se dadeau examene nu gluma. Au fost 24 pe un loc. A terminat sefa de promotie. Nu-i mai da cadouri aiurea. Invata pentru tine si las-o dracu'.