| anonim_4396 a întrebat:

sunt clasa a 10-a la filologie si mi-e frica ca anul acesta va fi mai greu ca anul trecut..anul trecut era usor..am ajuns chiar sa intru in depresie din cauza asta.

1 răspuns:
| Emankonovici a răspuns:

Salut.Nu te gandi la asta tu sa-ti faci datoria de elev. Dupa parerea mea nu exista frica...De ce sa intri in depresie? Prin munca faci tot ce este posibil.Nu exista nu pot. Exista nu am incercat. Vorba batranului `Practica devine cel mai bun profesor` Vorba asta sa ti-o zici dupa ce ai invatat.Pace