| Bertha57 a întrebat:

Buna TPU! Sunt clasa a 12 a si nu știu ce facultate as vrea sa urmez, totusi am decis sa rămân in Craiova deoarece la București traiul este scump si nu vreau sa fiu întreținută de părinți. Ce idei de facultăți bune din Craiova aveți?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu n-ai chiar nici o inclinație, vreo părere?

| Bertha57 explică (pentru sierra1):

Ba da, biologia, matematica in rest or mai fi multe, vreau idei de facultăți

| sierra1 a răspuns (pentru Bertha57):

Pe bune, ce idei să-ți dăm din moment ce nu știm ce vrei tu?

Ti-a dat mai sus colegul toate ideile de facultăți din Craiova

| LisaJulie a răspuns:

Medicina sau Economie.Din punctul meu de vedere medicina este cea mai buna varianta. Chiar dacă este facultate multă și stresanta este nevoie de doctori.Mai poți încerca și la drept.