| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sunt clasa a8a si nu situ la ce liceu sa dau. La Nicolae Iorga pe mate info este greu? Dar pe stiinte ale naturii sau stiinte sociale? Dar la Panait Cerna la stiinte ale naturii? SI cam cu ce medii s-ar intra anul acesta?
P.S : Sunt din Braila

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi liceele şi mediile ( din 2013 ) la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/alege-liceu-pas-2?county_id=8&city_id=1932

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dai la care crezi ca te simti ca esti mai bazat.Este o diferenta intre cele doua profile.P.S :Sunt tot din Braila.

| FlorinelDaniel a răspuns:

Cerna Panait, pe profil stinte ale naturii minim 9, 00