| Diiana12345 a întrebat:

Sunt in clasa a8-a si nu ma pot hotari intre profilul mate-info sau mate-info intensiv info. Am inteles de la unii prieteni ca la intensiv info iti scade din orele de fizica, chimie si adauga de informativa, insa altii mi-au spus ca nu e asa. As dori sa stiu, prin urmare, mai multe pareri si sa ma sfatuiti daca merita sa aleg intensiv. (P. S. : nu prea ma pricep la fizica, dar matematica imi place foarte tare )

4 răspunsuri:
| Fineness a răspuns:

Mergi la intensiv info. Faza cu orele de fizica, difera in functie de liceu. Oricum, te sfatuiesc sa dai la intensiv info, deoarece chiar tu ai zis ca-ti place informatica.Si nu uita:Nu-ti abandona visul!

| Diiana12345 explică (pentru Fineness):

Nu am spus ca imi place informatica. De fapt nici nu am de unde sa stiu deoarece nu fac laughing.

| Natee a răspuns:

Deci eu nu stiu raspunsul la intrebarea ta, dar vreausa te felicit pentru ca stii atat de bine matematica. happy Felicitari!

| Diiana12345 explică:

Vreau in C. N. Vasile Alecsandri, Bacau