| mermaid01 a întrebat:

Sunt in clasa a9a la stiinte ale naturii si am lipsit o perioada.Am nevoie de titlurile tuturor lectiilor facute la fizica,pentru ca o sa dam test din formule, si definitii.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu vorbesti cu colegii, atunci roag-o pe profesoara sa-ti zica lectiile si ori o sa ti le zica ori o sa puna ea un coleg sa-ti dea lectiile.

| mermaid01 explică (pentru Adry05):

Pe profa n-am cum s-o contactez.Dar, o sa mai incerc cu colegii.

| anamariarot a răspuns:

De ce nu iti intrebi colegii? Eu am avut un profesor mai "mofturos" care isi structura materia diferit, deci e posibil ca si al tau sa fi facut asa, iar daca esti in cautare de indicatii pe aici, e probabil sa inveti ceva care nu iti va fi deloc de ajutor

| mermaid01 explică (pentru anamariarot):

Nu prea vorbesc cu colegii mei, iar cei pe care-i pot contacta nu-mi raspund... Din cate stiu, profesoara mea respecta programa scolara cum poate mai bine, si lectiile ei constau din formule si multe reprezentari.Am nevoie de la acceleratie pana la miscarea rectilinie si uniforma.