| ella2o a întrebat:

TPU.Sunt interesata sa aflu ce facultati din Romania ofera diplome care pot fi recunoscute in strainatate [Europa]. Multumesc. happy

6 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Facultatile de Medicina, Mate-Info fiind cele mai cautate.Restul nu prea, mai ales in cadrul M.A.I nici sa nu te gandesti ca vei avea un viitor in strainatate, ca om al legii.

| Mao a răspuns:

Limbi şi literaturi străine - relaţii internaţionale. big grin

| Fashion a răspuns:

Eu stiu 100% ca facultatea Petre Andrei ofera diplome care pot fi recunoscute in strainatate. Am mai auzit de altele dar nu sunt sigura 100%. sper ca te-am ajutat

| disney24 a răspuns:

Mai este faculteatea carol davila de aproat peste tot prin tara este de medicina facultatea

| Ovidiu_4176 a răspuns:

Spiru Haret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le pre am cu astea dar facultatea de inginerie herman oberth din sibiu da diplome care sunt recunoscute in europa.