| xDanyxDany a întrebat:

sunt la liceu de zii si vreau sama mut pe profilul electromecanica care este doar la seral, intrebarea mea este prea tarziu sa ma mai pot muta acum?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Intreaba la secretariatul liceului la care doresti transferul. Daca nu se poate acum, exista posibilitate de transfer in vacanta intersemestriala--- citeste articolul 147 din ROFUIP :http://liceulbogdanvoda.files.wordpress.com/......rofuip.pdf

| Christian1 a răspuns:

Salut.
Te poti muta doar daca mai sunt locuri disponibile, pentru ca e liceu seral, nu de zi.