| Roxett a întrebat:

sunt la liceu si vreau sa dau bac-ul la info.bac-ul la info nu e diferentiat pentru cei de intensiv info si pentru simplu.dar pe net am gasit variante de bac diferentiate.pe care ar trebui sa le fac?
funda!

1 răspuns:
| junk1sta a răspuns:

Pe cele pentru profilul la care esti. Dar avand in vedere ca scoala abia incepe peste cateva saptamani, ai timp sa le faci pe toate pana la bac, ca sa fii sigura ca esti bine pregatita. La urma urmei, nu ai nimic de pierdut. Dar probabilitatea ca vei lua o nota mai buna creste. Succes la examene!