| dyakiduu a întrebat:

Va rog, ajutati-ma. Sunt la sfarsit de clasa a 4-a si trebuia sa scriem o compunere cu titlul "ramas bun, doamna invatatoare". Si nu imi vin idei.

3 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Eu zic ca in acea compunere sa scrii despre doamna invatatoare cum arata ochii ei de exemplu poti incepe cu prima ta zi cand ai vazut-o in clas a 1 atunci v-ati cunoscut mai poti spune despre partile rele cand se inerva tot blanda ramanea thinking sau ceva de genul. Mai poti spune ca iti va fi dor de zilele in care te certahee hee iar altele cand iti punea note bune. si in final pentru o idee poti spune ca NU TE VOM UITA NICI O DATA. ATI FOST O INVATATOARE DEOSEBIT DE BUNA SI FRUMAOS niste idei. happy poti spune de orele i n-are le-ati petrecut impreuan da-mi funda?big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Evolution a răspuns:

Aici nu prea te putem ajuta... măcar fă şi tu ceva pentru doamna ta învăţătoare... nu o s-o mai vezi happy şi îţi va fi dor de ea îţi garantez happy