| GeorgianaDragus a întrebat:

Vreau sa scriu o carte care as vrea sa se vanda bine. Ce ii face pe oameni sa fie interesati? Ce tema, ce subiecte? FUnda

Răspuns Câştigător
| ElenaIsabella02 a răspuns:

Subiectele paranormale sunt perfecte.Te fac mai curios si vrei sa le citesti.De exemplu cele cu vampiri, varcolaci, vrajitoare, etc.Multi oameni sunt interesati de aceste subiecte.

3 răspunsuri:
| GeorgianaDragus explică (pentru ElenaIsabella02):

Iti multumesc mult e foarte buna ideea :* >:d

| ElenaSA a răspuns:

Subiecte paranormale, poate.Dar lumea cumpara carti pe aceste subiecte mai ales cand autorii pretind ca acele evenimente sunt reale.

| crystyanshyness a răspuns:

O poveste cu multa intriga, o poveste de dragoste neaparat si un final neasteptat dar atractiv. Dar nu uita totul este in titlu. funda?