| Luca_Majority_1993 a întrebat:

Daca as vrea sa scriu o carte, ce tema ar trebui sa am?

Răspuns Câştigător
| AndraaP a răspuns:

Daca vrei sa scrii o carte, trebuie sa ai inspiratie si trebuie ca aceasta sa iti vine din interior. poti scrie despre absolut orice iti place tie/sau ce vrei. pune pe hartie tot ce iti trece in minte si fi originala!

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Care vrei tu si care te inspira.
O seara placuta! happy

| Empathizer a răspuns:

Daca nu stii despre ce vrei sa scrii, nu ai nimic de spus. Abandoneaza initiativa asta pana cand vei gasi un subiect care sa te inspire. Nu te apuca sa scrii de dragul de a innegri hartia.

| NoobOrPro a răspuns:

Una care sa atraga suspiciuni si sa atraga tineretul