| anonim_4396 a întrebat:

...Am o intrebare...nu stiu poate pare penibila dar incerc

Nu stiu ce sa fac, sa imi las parul sa creasca (eu il am scurt / sunt fata )

Nu m-am mai tuns din mai, dar ma enerveaza la spate, mai ales ca e si caldura asta afara

Multe persoane mi-au spus sa imi las parul lung

Eu pana acum am avut numai parul scurt

Voi ce sfaturi imi dati

Cel mai bun raspuns []fundita[]

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Diana eu am parul scurt acuma...doar la spate a crescut un mic si ma incomodeaza de la caldura.nu m-am mai tuns din mai.

| Dianaa94 a răspuns:

Pai dar nu inteleg...ce vrei de fapt sa faci. Logic o fata are parul lung, e mai feminina si nah.e fata. Lasa-l lung, til prinzi coada, cu un cleste ...sunt solutii.Deci -Nu-par scurt.

| SummerR a răspuns:

Tunde-te bob.