| secondchance a întrebat:

Buna tuturor..am si o o intrebare si nu gasesc raspuns, deci...sunt la facultatea de sport, sectia kinetoterapie.dar as vrea sa ma transfer la sport, pt ca vreau sa fac specializarea in gimnastica...nu gimnastica mediacala, am crezut ca iki va placea, dar nu e asa...imi place activitayea fizica mai mult...sunt in echipa nationala a romaniei de Bossaball, si fac mult sport, daca fac specializarea in gimnastica, si master...ce mai trebuie sa fac sa devin antrenor de gimnastica? Frminin sau masculin..nu conteaza, oare am nevoie de scoala de antrenori?
Daca stie cineva, as aprecia sa mi se raspunda la intrebare si nu raspunsuri aiurea sau descurajari..multumesc mult!

1 răspuns:
| LEUCE a răspuns:

Da