| Niku3 a întrebat:

unde as putea gasi un model de test de admitere la Scoala Postliceala Grigore Ghica Voda Iasi?

5 răspunsuri:
| oanaoana23 a răspuns:

Nu gasestilaughing si eu dau examen si nu ai de unde sa iei grilele, eram curioasa cate intrebari sunt big grin poate vom fi colegi big grin

| Niku3 explică (pentru oanaoana23):

Asa este, cred ca ei dau acelasi test grila in toti anii, deoarece stiu ca cei care au dat acest examen nu le-a dat voie sa ia testul grila cu ei, nu ne ramane decat sa invatam si sa raspundem la cele 90 de intrebari-succes!big grin

| oanaoana23 a răspuns (pentru Niku3):

Asa,multe intrebari sunt. pfff. acum nu e problema numarul lor, ci complexitatea..bafta big grin

| scufitarosie19 a răspuns (pentru Niku3):

Cam multe intrebari...:p

| scufitarosie19 a răspuns:

As avea nevoie sa imi dati cateva informatii despre intrebarile din testul grila, de admitere la Scoala Postliceala Grigore Ghica Voda Iasi (specializare asistent medical generalist) sau poate mai aveti foaia..sa imi fac o idee despre cum ar fi intrebarile.