| oanaoana23 a întrebat:

Cine a dat admitere la scoala post liceala de stat grigore ghica voda Iasi? imi spune si mie numarul de intrebari din grila? si daca gasesc undeva un model de grila?

2 răspunsuri:
| Elena898989 a răspuns:

Acolo m-am inscris si eu. Am inteles ca sunt aproximativ 90-100 de intrebari grila cu mai multe variante de raspuns. Model de grila nici eu n-am gasit...Succes la examen!happy

| oanaoana23 explică (pentru Elena898989):

Pff cine stie, vom vedea cum va fi big grin mai e un pic pana pe 6 big grin multa bafta