| Larisaconstanti a întrebat:

va deranjez cu o intrebare spersa imi raspundeti corect am nevoie urgent. Profilul resurse naturale si protectia mediului la liceul tehnologic, este real sau uman. va rog mult sa imi răspundeți corect

Răspuns Câştigător
| deeaidkname2 a răspuns:

FILIERA TEHNOLOGICĂ:
Profil Tehnic
Profil Servicii
Profil Resurse naturale şi protecţia mediului

Calificările profesionale şcolarizate în cadrul fiecărui profil sunt aprobate prin Hotărâre a Guvernului României.
http://oldsite.edu.ro/index.php/articles/c357

Sper că te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu este uman in niciun caz.

| Micut123 a răspuns:

Profilul e resurse naturale și protectia mediului, de obicei, la liceele tehnologice nu este profil uman sau real