| Evaaa a întrebat:

Buna!
Va rog, imi puteti sugera câteva licee bune din București cu media 8.00-8.50 (in care sa fie colectiv ok, sa se învețe bine)?
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| CassiusAlexander a răspuns:

Bun e de la 8.50 în sus.

| Evaaa explică (pentru CassiusAlexander):

Nu neaparat, poate doar s-a intamplat ceva in ziua examenului si de aici nota mai mica, nu trebuie sa meargă toti la Iulia Hașdeu unde se întrec in bogăție

| CassiusAlexander a răspuns (pentru Evaaa):

Păi s-a întâmplat, nu s-a întâmplat, nu contează. Nota e mai mică și gata laughing Nu e Iulia Hașdeu cel mai bogat liceu, stai tu liniștită. De Jean Monnet ai auzit? Nu trebuie să meargă toți la Iulia Hașdeu, evident. Și nu trebuie toți să creadă ca au note bune și că orice liceu e bun. Și dacă nu e bun ce? Cum ai zis tu, nu toți trebuie să meargă. și eu completez. la un liceu bun.

| Roșiuță a răspuns:

Din cunostinte am auzit ca sunt bune Dante Aligheri, Emil Racovita si Odobleaja. Acum nu stiu cat e de adevarat