| Dobre_Andreea_2000 a întrebat:

Vreau sa ma transfer la o alta clasa in acelasi liceu din toamana. Cam ce acte imi trebuie?
Si cam ce motive as putea pune?

Răspuns Câştigător
| Andersen2k18 a răspuns:

Cred ca atat, dar mai poti intreba la secretariat

2 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Pai in primul rand, trebuie sa ai media mai mare sau egala cu a ultimului din clasa la care vrei sa te transferi. Dupa probabil vei da niste diferente, trebuie sa le iei cu minim 6 ca sa iti accepte transferul, dar depinde de profilul la care te transferi. Practic e dreptul tau sa te transferi, nu cred ca iti trebuie niste motive clare, nu te-ai putut adapta probabil asta-i singurul motiv pe care l-ai putea spune.

| Dobre_Andreea_2000 explică (pentru Andersen2k18):

Media o am si pentru diferente inca invat. Eu ma intrebam ce imi trebuie pentru dosar..doar cererea?

| Andersen2k18 a răspuns (pentru Dobre_Andreea_2000):

Cred ca atat, dar mai poti intreba la secretariat