| vallydboy a întrebat:

Buna ziua alll... Am si eu nevoie de ajutor cum as putea invata engleza mult mai usor niste sfaturi sau site-uri de invatat engleza urmeaza sa plec in Uk peste 45 ZILE. si vreau sa vorbesc la un nivel mediu

7 răspunsuri:
| TheWalker11 a răspuns:

Invata de la scoala! happy
Sau incearca niste site-uri de engleza! big grin
Pe pc: Poliglot
Pe android : Duolingo! (Pe mine m-a ajutat) happy
Bafta!

| vallydboy explică (pentru TheWalker11):

Un site ar fi folositor!

| TheWalker11 a răspuns (pentru vallydboy):

Vrei link? poftim:
http://www.internetpolyglot.com/

Iar pe telefon (android) cum ti'am mai zis, incearca de pe magazin plaz Duolingo.

| vallydboy explică (pentru TheWalker11):

Mersi am sa incerc Pe SmartPhone Samsung galaxy s5 Va functiona?

| TheWalker11 a răspuns (pentru vallydboy):

Da! happy Succes cu invatatul, zic si eu.

| vallydboy explică (pentru TheWalker11):

Polygot e de rahat man deci la cat care e logic inseamna pisica mil traduce in animal domestic sau la snake = delfin dal in sloboz de site